Kaljanai, kaljano priedai, kaljano angliukai internetu

KALJANAI IR KALJANO KULTŪRA

Kaljanų apžvalgos

Šaldantys akmenėliai kaljanui – ar saugu vartoti?

Šaldantys akmenėliai kaljanui – tai nėra tas pats gaminys kaip tabakas kaljanui. Kaip ir tabakas kaljanui, taip ir šaldantys akmenėliai dedami į kaljano taurelę. Kadangi šaldantys akmenėliai kaljanui nėra tabako pakaitalas ar gaminys, jie neturi nikotino, dėl ko juos naudojant nesiformuoja priklausomybė nikotinui. Iš tiesų šaldantys akmenėliai kaljanui gali būti ne tik šaldantys, bet ir saldūs. Šaldymas atsiranda, kai į akmenėlius yra įpilama mentolio ar mėtos skonio priedų. Taip susidaro įspūdis, jog akmenėliai kaljanui yra šaldantys.

Europoje galime atrasti nemažai prekės ženklų, kurie gamina akmenėlius kaljanui. Žinomesni kaljano akmenėlių prekiniai ženklai: “Shiazo”, “True Passion“, “Ice rockz“, “Mya rocks“, “Starbuzz“. Angliškai akmenėliai kaljanui vadinami “steam stones”. Akmenėliai kaljanui yra tikro akmens ar sintetinės medžiagos gabalėliai, prisotinti arba supurškiami glicerinu ar medumi, su papildomu skoniu, pavyzdžiui, braškėmis, obuoliu, ananasu ir kitais. Kai kaljano akmenėliai dedami į kaljano dubenį ir kaitinami, viduje esantis skystis užverda ir sukuria garus, o ne dūmus. Šaltinis

Ar šaldantys kaljano akmenėliai be nikotino yra saugiau nei tabakas?

Vien tik tabako pakeitimas akmenėliais kaljanui nebūtinai užtikrina saugų rūkymą “, – teigia Arianas Saffari, chemijos inžinierius iš Pietų Kalifornijos universiteto Los Andžele. A. Saffari nedalyvavo tyrime, tačiau ankstesniuose jo tyrimuose buvo tiriama toksiškų metalų kiekis elektroninėse cigaretėse.

“Daug toksiškų metalų, kurie buvo išmatuoti tyrime, atsirado iš anglių, naudojamų kaljano akmenėliams kaitinti”, – pridūrė jis. – Vietoj natūralios anglies kaljanui naudojant elektroninį šildytuvą, saugumas padidėtų. Tyrimas tai labai aiškiai parodo.”

Naujame tyrime buvo analizuojami kaljano akmenėlių garų metaliniai komponentai skirtingais 30 minučių imituotais rūkymo scenarijais, naudojant du įprastus prekės ženklus – „Mya“ ir „Shiazo“ – kaitinamus tradicine anglimi arba elektroniniu kaitinimo elementu, dar vadinamu elektronine anglimi. Šaltinis

SKAITYKITE DAUGIAU

Karščio valdymas 7 Miglos
KAIP IŠSIRINKTI KARŠČIO KAMERĄ?
Kaljano valymo priemonės
KAIP IŠSIRINKTI VALYMO PRIEMONĘ KALJANUI?
Kokią taurelę išsirinkti
KAIP IŠSIRINKTI KALJANO TAURELĘ?
Kur Lietuvoje įsigyti tabako
KUR LIETUVOJE ĮSIGYTI KALJANO PREKIŲ?
Įvertinkite produktą:
[Iš viso: 0 Vidurkis: 0]
Jūsų krepšelis
Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.

Ar jums daugiau nei 18 metų?

Jei norite peržiūrėti puslapį, turite būti 18 metų ar vyresnis. Norėdami įvesti, patvirtinkite savo amžių.

Prieiga uždrausta

Jūsų prieiga apribota dėl jūsų amžiaus.

I am 18 or Older I am Under 18